Twoja strona internetowa

Prowadzisz firmę, ale nie posiadasz swojej strony internetowej? A może jesteś freelancerem i chcesz reklamować swoje usługi? Jeżeli potrzebujesz własnej strony WWW powód nie ma znaczenia – jesteś w idealnym miejscu!

TYLKO 399 PLN

Oferujemy Ci gotową, responsywną – dostosowaną do urządzeń mobilnych – stronę internetową bez abonamentu, bez opłat licencyjnych, bez żadnych ograniczeń. Płacisz raz, otrzymujesz na własność!

System zbudowany jest na oprogramowaniu WordPress połączonym z najpopularniejszym obecnie na świecie motywem Divi oraz wtyczką Divi Builder.

Dzięki temu po zakupie masz dostęp do ponad 140 gotowych paczek stron dla każdej branży, zawierających ponad 1100 profesjonalnych, nowoczesnych layoutów, które możesz dowolnie edytować. Każdy z nich uruchomisz u siebie kilkoma kliknięciami, według własnych potrzeb.

Wszystkie elementy i podstrony tworzysz i edytujesz za pomocą zaawansowanego, prostego w obsłudze edytora wizualnego, który pozwoli Ci edytować każdy element Twojej stronyNie musisz posiadać żadnej wiedzy technicznej, aby zarządzać jej treścią. Możesz to robić łatwo, szybko i bardzo przyjemnie, tworząc unikalny design, którego nie posiada nikt inny.

Oprogramowanie oferuje również wbudowany system do prowadzenia bloga. Korzystając z tej funkcji możesz dzielić się ważnymi informacjami z osobami odwiedzającymi Twoją stronę internetową.

Po instalacji oprogramowania, którą bezpłatnie wykonamy dla Ciebie na Twoim hostingu – a jeżeli go nie posiadasz, pomożemy Ci w zakupie – system jest od razu gotowy do pracy. Wystarczy, że uzupełnisz stronę według własnych preferencji i możesz niezwłocznie rozpocząć pozyskiwanie klientów i generowanie zysków.

Sprawdź na żywo

Pod poniższym linkiem możesz sprawdzić, jak wygląda edycja szablonu i korzystanie z edytora Divi Builder na przykładzie jednego z ponad 1100 gotowych layoutów. Pamiętaj jednak, że otrzymasz edytor z głównymi funkcjami w wersji polskiej – co jeszcze bardziej ułatwi wszelkie prace nad Twoją stroną internetową.

Zobacz edytor w akcji

3 kroki do własnej strony internetowej

Zobacz jak łatwo i szybko możesz rozpocząć swoją przygodę w Internecie.

 • 01
  Hosting

  Jeżeli posiadasz już swój hosting możesz przeprowadzić samodzielną instalację naszego oprogramowania. Jeżeli nie posiadasz hostingu lub nie znasz się na sprawach technicznych - nie ma problemu! Bezpłatnie pomożemy Ci dobrać i zakupić odpowiedni hosting (ceny już od 30 zł za pierwszy rok) i dokonać pełnej instalacji oprogramowania.

 • 02
  Domena

  Nie masz swojej domeny? Żaden problem. Bezpłatnie pomożemy Ci w rejestracji (ceny już od 12.90 zł za domenę PL za pierwszy rok) i przekierowaniu domeny na Twój serwer.

 • 03
  Oprogramowanie

  To ostatnia, ale najważniejsza rzecz, której potrzebujesz: dokonaj zakupu naszego systemu i wykorzystaj potęgę Internetu już dziś.

 • Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas, aby uzyskać odpowiedzi na interesujące Cię pytania na temat naszego oprogramowania lub złożyć zamówienie na jego zakup.