Promuj swój profil społecznościowy

Chcesz w nowoczesny sposób promować swój profil społecznościowy, bloga lub stronę WWW? Oferuj swoim odbiorcom praktyczne, personalizowane gadżety z Twoim dowolnym nadrukiem, które wykorzystywane w codziennych sytuacjach będą poszerzały świadomość o Tobie i Twojej marce.

Jak mogę to wykorzystać?

Możliwości wykorzystania gadżetów reklamowych z własnym nadrukiem jest wiele. Możesz prowadzić tzw. "rozdania" w których co jakiś czas - w zamian za wykonane zadanie - kilka osób otrzyma od Ciebie wybrany gadżet, ale równie dobrze, możesz monetyzować takie gadżety poprzez wprowadzenie ich do sprzedaż i zarabiać na nich bezpośrednio.

Co mogę nadrukować na gadżetach?

Najlepiej coś powiązanego z Tobą lub Twoją marką - to przyniesie najlepszy rezultat, budując jednocześnie rozpoznawalność zarówno marki, jak i Ciebie. Na gadżetach możesz umieść np. swoje logo, adres do swojgo bloga lub strony WWW, swoją nazwę użytkownika w serwisach społecznościowych lub wiele innych, ciekawych projektów - nadruk zależny jest jedynie o Twojej inwencji.

Jakie gadżety mogę wykorzystać?

Najlepiej skorzystać z gadżetów, które przydadzą się w codziennym życiu. Dzięki temu masz pewność, że będą często wykorzystywane, a to jednocześnie zapewni Ci dodatkową promocję. Możesz wykorzystać np. kubek, torbę zakupową, podkładkę pod mysz, ściereczkę do okularów lub ekranów, zakładkę do książki lub koszulkę - możliwości jest wiele.

Jak zacząć?

Napisz do nas i opowiedz o swoim pomyśle, poinformuj nas jakich gadżetów chcesz użyć. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości, zapewniając Ci kompleksowe wsparcie, doradztwo i atrakcyjne rabaty cenowe.

Skontaktuj się z nami