KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH W BRZEŹNIE

Edil Services sp. z o.o.

PHU Małgorzata Michalak

GMINNY KLUB SPORTOWY LEŚNIK OSIECZNICA

Przedsiębiorstwo Instalacyjno Budowlane "Benek" Paweł Bakierski

Prywatna Praktyka Lekarska Daniel Barycki

AWo-Tech Andrzej Wojaczek

FUNDACJA ZWIERZĘTOM W POTRZEBIE

Bono sp. z o.o.

MUSZYŃSKI MAREK ALFAPRINT

LIDER SYSTEM sp. z o.o.

To One HUBERT JOACHIMIAK

AUGUST Andrzej Augustyn

Krzysztof Pławecki Auto Deal Śląsk

Stahlwerk Ost sp. z o.o.

BIURO-PAPIER-SZKOŁA P.P.H.U. KRZYSZTOF SZŁAPKA

Miasto Poznań Szkoła Podstawowa nr 75 im. Powstańców Wielkopolskich

URSA GOODS Maciej Modrzejewski

9HQ Seehafer & Jendryczka sp. j.

FORMEN BARTOSZ ŁAZEWSKI

TERMOBUD KAMIL CIERZUCH

PROWOOL sp. z o.o.

GREMIUM ELŻBIETA RZOSIŃSKA-STRÓŻYK

OCMB Materiały Budowlane Bogusław Szczepkowski

CENTRUM SERVICES sp. z o.o.

Edukacja Matematyczna MATGLOB Tomasz Bawoli

EURO-PROJEKT Zbigniew Kuśmierz

CZARBIT IRENEUSZ DĄBROWSKI

TETEO Filip Pul

Powiat Strzelecki Strzelce Opolskie

RELAN Mariusz Langowski

TETERA IZOLACJE Witold Tetera

Powiatowe Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich

Madex P.H. Szczypińska Małgorzata

KDP KANCELARIE sp. z o.o.

Tomi-Went Tomasz Gregorczyk

In Tech Met Konsulting Techniczny Piotr Wielgat

Dill-Auto Michał Koprowski

DG4 Daniel Gankowski

Zakład Ślusarsko-Spawalniczy Witold Urbaniak

AKRO-TECH Monika Piaskowska

INVESTUM.PL sp. z o.o.

Poz Star Barbara Iwańczuk

CONTRACT EXPERT sp. z o.o.

Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych Dragon

Okręg Pomorski ZHR

INVEKON Artur Kolasiński

RACCORDI POLAND sp. z o.o.

DENTU Stomatologia lek. dent. Maciej Kowalczyk

EP RETAIL sp. z o.o.

Centrum Szkolenia UAV

KOLOROWE CZUPRYNKI sp. z o.o.

AdIdea Jarosław Pieniążek

Hunter Safes sp. z o. o.

Matx Studio Mateusz Dębiński

GIZAMET Jan Giza

KŁODZKIE CENTRUM STOMATOLOGICZNE - DANUTA STUDZIŃSKA I SYN LEKARZE DENTYŚCI SPÓŁKA PARTNERSKA

Pakery.pl Łukasz Jóźwiak

PRO-RAL SZCZODRY WALISZKIEWICZ sp.J.

PROMO24 s.c. M. Strupczewska, S. Jarosiewicz

BOŃKOWSCY BRITISH AUTO sp. z o.o.

Fundacja Ogrody Edukacyjne

Alpinus Buzo Paula Krajewska

VISION TECH MACIEJ BULIŃSKI

Uniwersytet Jagielloński

EVC DESIGN PROJECT Dominik Wasilewski

Centrum Edukacji JAO sp. z o.o.

Lucyna Galeja

EDWARDS LAKE TOMASZ MULKA

Browar Białka Mateusz Szumal

INOX-FORCE Łukasz Goleszyński

ABCreate s.c.

Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Rogman

Agencja finansowa e-credit Dariusz Kuźnik

PRYZMAT Jarosław Wysocki

PRZEDSIĘBIORSTWO POLIGRAFICZNE POLDRUK ELWIRA POLOWY

Arte Venti Łukasz Balon

YERBA MAMA POSITIVE ENERGY ALDONA SZROM

JUNIOR PRODUKCJA DYSTRYBUCJA KAMIL ŻEBROWSKI

Allmet Magdalena Weymann-Wypchlak

DOMUS DOMA Karol Ferdygała

Metaloplastyka Tomart sp. z o.o.

Advanced Disinfection Solutions SA

Sation sp. z o.o.

Modico Graphics sp. z o.o.

ENERGIUM sp. z o.o.

MAXIMA PÓŁNOC sp. z o.o.

TIGiem Konrad Wawerek

JULIUSZ ROHNKA P.H.U. RONKA

KAM-ROBI Kamila Osielczak

Pito Piotr Bazychowski

Kamieniarstwo Ewa Piaskowska

Backerei Dahlhoff Polonia sp. z o.o.

H&J TOWN sp. z o.o.

FUNDACJA NA RZECZ PROMOCJI SPORTU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH KULOODPORNI

DIVINO Przemysław Siębor

MR Montering & Reparation

Martyna Friedla- CREAssistant

Agro-Netzwerk Polska sp. z o.o.

Usługi Remontowe Jacek Jargiło

ZAKŁAD POLIGRAFICZNY TWOJA DRUKARNIA Iwona Cesarz-Kajzer

Kamieniarstwo NERO Kamil Wodecki

TOPOLSKA MARZENA DITSOH.PL

RADOMSKI FOOD S.C.

Zbigniew Grondowy OLAF Auto-Części

Eksploatacja Kruszywa Roboty Ziemne

Master-Trans Paweł Leszek

Sakowska.eu ALEKSANDRA SAKOWSKA

ABC Building sp. z o.o.

Marzena Kazimierczak Usługi Pielęgniarskie

GIGANCI - Czarnecki Tomasz

KANCELARIA DORADZTWA PRAWNO-BIZNESOWEGO BFC sp. z o.o.

ASFO sp. z o.o.

ABJ-Therm Bartosz Lewiński

DECARD sp. z o.o.

ISL INNOWACYJNE SYSTEMY LOGISTYCZNE sp. z o.o.

AUTOPIA PROFESSIONAL Konrad Kutyna

BESTDEV sp. z o.o.

Navtec PSA

PWP FIRST sp. z o.o.

Kortor Industrial Patryk Klimko

E-SUPPORT Sebastian Stępień

Tuvi sp. z o.o.

SNOFIX Tomasz Mikuła

POS AND BOXES EWELINA GIERSZ-LEBIODA

Koło Gospodyń Wiejskich

Fundacja Damy Rade

ABRAMarine Electrical Engineering Bartosz Abramczyk

KIPEK DESIGN Marcin Waliński

BIOTRANS Cezary Kubacki

Invest Brothers Michał Gniadek

DIAMENT NIERUCHOMOŚCI MONIKA KALETA

STREME Dariusz Pasadyn

MARGO POLSKA sp. z o.o.

Everton Ewa Śmiech

Simple Fabrix sp. z o.o.

ELSE AGENCY sp. z o.o.

Grażyna Piotrowska Mała Akademia -Przedszkole Językowo-Artystyczne

FUTURE GLASS MAREK NOWAK

TRANSPOL Gawedzki Bartosz

SIEMIANOWICKA 98 sp. z o.o.

JUPACK sp. z o.o.

BEEF VISOR SYSTEM sp. z o.o.

SIDOOR Andrzej Sidor

FutureCNC sp. z o.o. sp.k.

VMG Print sp. z o.o.

Łukasz Zacłona "zacco"

P.P.H.U HOFSES inż. Daniel Hofses

DOMPOL sp. z o.o.

TQ-ELS sp. z o.o. sp. k.

JACEK ROGOWSKI AKSAMIT

MARAG Agnieszka Rosanowska

PIOMAR PIOTR GRZYWACZ

WELD TIG Damian Chudzik

JUICY MEDIA MARCEL GARLIŃSKI

Diament Mariusz Karbownik

BLACHMED Adrian Szpakowski

MK TECHNIC sp. z o.o.

Double Digital Damian Dziergowski

Lasecki sp. z o.o.

DAAS sp. z o.o.

Usługi Rehabilitacyjne Daniel Kawka

Grupa Cardiag Rafał Grabek, Tomasz Synowiec s.c.

AJB Projekt Aleksander Babola

Domar Dawid Zarzecki

ML Group, Martyna Lewicka

SI-Consulting sp. z o.o.

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

FAST CLEANING - BOŻENA BAJDA

F.H.U.P. BLACHTEX KRZYSZTOF RAK

RCOM KACZMAREK sp. z o.o.

DEVELOPER TEAM sp. z o.o.

NIERUCHOMOŚCI-KACZYŃSKA FUTURA FUH BEATA KACZYŃSKA

Zakład Produkcyjno Handlowy Doktorvolt ZBIGNIEW MALESKA

RKD-BUD sp. z o.o. sp. k.

Agnieszka Milewicz PHUP

FejmStudio Filip Juchniewicz

BYDCODE JONATAN ZAJĄKAŁA

Agencja Reklamowa TRAF Zbigniew Wójcik

L-TRADE Łukasz Budzowski

ZALAR.PL M.AUGUSTYN K.JANIK sp.J.

LDT SA

Fly-Cam.Fun Łukasz Zółciak

ECO-cars sp. z o.o.

NOCLEGILEGNICA.PL

Piotr Skłodowski naMetry

DUKE IT Jarosław Druć

Przetargo Systems Michał Wiśniewski

AIRCRAFT ENGINEERING SERVICES ADAM GALLERT

goodbax.com Rafał Grodzki, Tomasz Ulążka s.c.

Box-Metal Mirosława Żebrowska

GLOBAL WELDING SERVICE sp. z o.o.

Legend Makers Krystian Brudnicki

GPS Global Solutions sp. z o.o.

LWS Łukasz Walicki

TAXFORM.PL sp. z o.o.

TOHVER Krzysztof Brzeziński

Giovanna Fashion Sebastian Lubik

Medic4foot

Avant Management sp. z o.o.

INNERGO Systems sp. z o.o.

Robson Robert Jakosz

Fundacja Ofki Raciborskiej

IRONCAT sp. z o.o.

GENEXY sp. z o.o.

QUATTRO VOLPI sp. z o.o.

HUMANIS Lidia Dziadek

Stowarzyszenie Ogrodowe "Na Piaskach"

VANILLA HOUSE Mariusz Woźniak

SYNERGIE POLSKA sp. z o.o.

RS HOLDING RAFAŁ SZRAJNERT

Zone Energy sp. z o.o.

MEBLE GOLD ADRIAN HADRYŚ

PHU Luxury Marcin Dąbrowski

AGENCJA REKLAMOWO WYDAWNICZA DK MEDIA POLAND sp. z o.o.

DOLNOŚLĄSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY WE WROCŁAWIU

ATELIER sp. z o.o.

VA SYSTEM sp. z o.o.

Baranek Grzegorz Krzyżanowski

AT CERAMIKA Marcin Tesmer

Kira- Joanna Kira Łazuchiewicz

ECO-INDUSTRIA TOMASZ KOŁAKOWSKI

KENNER Adrian Ornat

Prokam System Kamil Szybiak

P.P.H.U. TokFrez Dariusz Zduleczny

MP-PROJEKT Mirosław Potrykus

MAXI STAFF sp. z o. o.

Pracownia Złotnicza Maria Mikuła

MCE Małopolskie Centrum Ekologiczne s.c.

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

VOLTA COMMUNICATIONS sp. z o.o.

Marcin Smerdel Ośrodek Szkolenia Kierowców PRAWKO

WHITE STAR REAL ESTATE sp. z o.o.

Mirosław Baryczka Bentis

pixeLOVEnia - Pracownia Twórcza Adrian Stejka

MAR MAG GRANIT Małgorzata Łysomirska

FLYCORE Oskar Mucha

Iglot Iga Lot

CONCEPT MAGDALENA PACZEŚ

Systemy Grzewcze i Sanitarne Alfred Bieniara

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA MAR-NET MARCIN NIEZGODA

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA JAREX Jarosław Czuper

PPHUW "KAZIMIERCZAK"

Beata Kuczera WORLDWIDE

INSTYTUT KREATYWNOŚCI I BIZNESU MALWINA TUREK-SMOŁUCHA

SRP Factory sp. z o.o.

Firma Handlowa Anna Jabłońska

Poldruk Dominika Pułjan

ENERGON Grzegorz Hackiewicz

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie

Access Konrad Kowalski

Jobahazi Miłosz Bilowicz

Mariusz Rybiałek produkcje video

An-Dar Group sp. z o.o.

MS Gastro sp. z o.o.

AS-LAB SERWIS Andrzej Sotwin

Fox-Spaw Rafał Chojnowski

APZ Finanse sp. z o.o.

DARK.kom Dariusz Żebrowski

SKLEP WIELOBRANŻOWY ŁUKASZ SZURGOCIŃSKI

ZAKŁAD KAMIENIARSKO NAGROBKOWY JACEK TOMASZEWSKI

MPS Dominika Bartoszewicz

FAJNE RZECZY Artur Chochorowski

Modern Silesia sp. z o.o.

Forin Studio Grzegorz Piwnicki

AgileCode Paweł Adamik

MCMET sp. z o.o.

New Home Development Paweł Sarota, Tomasz Tamioła s.c.

NORMAN - Akademia Strzelecka NORBERT WÓJCIK

Pracownia architektoniczno - artystyczna Justyna Wieszołek

Karol Sienkiewicz Kancelaria Adwokacka

Justyna Prusaczyk Usługi Transportowe

KPF Instalacje Karol Fefczak

GLASO sp. z o.o.

R&B CONCEPT

TORO GRZEGORZ ROGALA

VOLCANO sp. z o.o. sp. k.

The William Wallace whisky bar & burger Anna Gojżewska

4EVER3 WIESŁAW LADORUCKI

BOBSAT Łukasz Bobrecki

COS DERM MED sp. z o.o.

Sherman sp. z o.o.

Polbram System

FUH BINSTAL RADOSŁAW BIEGAŃSKI

NUTKA Bożena Jamielucha

WARGOD Paulina Jakimowicz

Agencja Artystyczna M.ART PROMOTION Magdalena Ziółkowska

V-tech Tuning s.c.

INO SZPILAĆ MICHAŁ NIERLEIN

Izbud Invest sp. z o.o. sp. k. (Elipsa sp. z o.o. sp. k.)

IDACHY Borys Głód

IGNITE Tobiasz Klama

Żelazny Aerobatic

ADEX TADEUSZ ŻEGLIŃSKI

PROJEKT DREWNIOK DAWID WOŹNY

ZBIJAK Robert Puzoń

DREAM MEDIA ELŻBIETA MUCHA

HEMP SPA Anna Popławska

CONTRACT SMJ sp. z o.o.

ElektroLinia Piotr Toliczenko-Bernatowicz

Piotr Lewandowski

ELMO Maciej Dżugan

PWP NIAGARA sp. z o.o.

Tomstal zbrojenia dla budownictwa Tomasz Tylipski