Twoja strona internetowa

Prowadzisz firmę, ale nie posiadasz swojej strony internetowej? A może jesteś freelancerem i chcesz reklamować swoje usługi? Jeżeli potrzebujesz własnej strony WWW powód nie ma znaczenia – jesteś w idealnym miejscu!

Prowadzisz firmę, ale nie posiadasz swojej strony internetowej? A może jesteś freelancerem i chcesz reklamować swoje usługi? Jeżeli potrzebujesz własnej strony WWW powód nie ma znaczenia – jesteś w idealnym miejscu!

Cena: 1049 PLN

Oferujemy Ci gotową, responsywną – dostosowaną do urządzeń mobilnych – stronę internetową bez abonamentu, bez opłat licencyjnych, bez żadnych ograniczeń. Płacisz raz, otrzymujesz na własność!

W skład zestawu wchodzi:

 • hosting (pakiet START na rok w firmie Kei.pl, pojemność: 60 GB, transfer: bez limitu),
 • domena PL, COM lub EU (na rok w firmie Kei.pl),
 • oprogramowanie strony internetowej na własność,
 • instalacja oprogramowania na hostingu wraz z konfiguracją domeny,
 • samoodnawialny certyfikat SSL Let's Encrypt,
 • skonfigurowana i podpięta pod system skrzynka e-mail w domenie Twojej strony,
 • licencja na Divi + Divi Builder dla przypisanej do strony domeny internetowej.

System zbudowany jest na oprogramowaniu WordPress połączonym z najpopularniejszym obecnie na świecie komercyjnym motywem Divi oraz zintegrowaną z nim wtyczką Divi Builder.

Dzięki temu po zakupie masz dostęp do ponad 150 gotowych paczek stron dla każdej branży, zawierających ponad 1100 profesjonalnych, nowoczesnych layoutów, które możesz dowolnie edytować. Każdy z nich uruchomisz u siebie zaledwie kilkoma kliknięciami.

Wszystkie elementy i podstrony tworzysz i edytujesz za pomocą zaawansowanego, ale prostego w obsłudze edytora wizualnego, który pozwoli Ci edytować każdy element Twojej strony. Nie musisz posiadać żadnej wiedzy technicznej, aby zarządzać jej treścią. Możesz to robić łatwo, szybko i bardzo przyjemnie, tworząc unikalny design i zaawansowane projekty.

Oprogramowanie oferuje również wbudowany system do prowadzenia bloga. Korzystając z tej funkcji możesz dzielić się ważnymi informacjami z osobami odwiedzającymi Twoją stronę internetową.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z wersją demonstracyjną strony, którą otrzymasz od razu po zakupie! Jest to wstępnie przygotowana wersja strony WWW na której wystarczy zmienić teksty i zdjęcia na własne oraz dokonać ewentualnej modyfikacji menu (np. dodać nowe podstrony lub usunąć te, których nie potrzebujesz), aby błyskawicznie wystartować z własną stroną WWW. Pamiętaj, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby w kilka sekund - poprzez wybranie gotowego szablonu - zmodyfikować całkowicie wygląd i układ każdej z podstron.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z wersją demonstracyjną edytora Divi Builder oraz tutaj, aby zapoznać się z gotowymi paczkami szablonów, które możesz zastosować na Twojej stronie WWW!

3 kroki do własnej strony internetowej

Zobacz jak łatwo i szybko możesz stworzyć własną stronę WWW.

 • 1

  Zakup systemu

  Dokonaj zakupu oprogramowania, które dla Ciebie przygotowaliśmy. W tym celu zgłoś taką chęć kontaktując się z nami bezpośrednio przez e-mail - w odpowiedzi otrzymasz fakturę do opłacenia.

  Pamiętaj, aby podać swój adres e-mail, numer telefonu oraz NIP - jest to niezbędne do zakupu hostingu i domeny - a także napisz, jaką nazwę domeny i rozszerzenie (.PL, .EU lub .COM) wybierasz. Dostępność domeny sprawdzisz klikając w ten link.

 • 2

  Instalacja

  Gdy otrzymamy od Ciebie potwierdzenie płatności i wszystkie niezbędne dane (adres e-mail, numer telefonu, NIP, pełną nazwę domeny) rozpoczniemy procedurę instalacji. Zakupimy serwer, domenę i skonfigurujemy te elementy do poprawnego działania. Następnie zainstalujemy na hostingu - i również skonfigurujemy - oprogramowanie strony, a także stworzymy i aktywujemy powiązaną ze stroną skrzynkę e-mail oraz certyfikat SSL dla całego systemu.

 • 3

  Finalizacja

  Po zakończeniu instalacji (która trwa około 24 - 48 godzin) na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz od nas wszystkie niezbędne dane dostępowe: do Panelu Klienta w firmie hostingowej (zarządzanie hostingiem i domeną), a także do panelu administracyjnego Twojej strony internetowej oraz poczty e-mail. Gdy otrzymasz te dane, możesz od razu przystąpić do zapoznania się ze swoim nowym systemem i rozpocząć tworzenie swojej unikalnej strony WWW zaledwie kilkoma kliknięciami.