Projektowanie graficzne

Potrzebujesz własnego, unikalnego projektu loga, katalogu, plakatu, wizytówki, nadruku lub dowolnego innego projektu graficznego? Żaden problem! Napisz do nas, przedstaw nam swoje wstępne założenia i wytyczne, a my zajmiemy się całą resztą.

Cennik projektów graficznych
 • 1

  Wysyłasz do nas wiadomość

  Podaj w niej możliwie jak najwięcej informacji o tym, czego ma dotyczyć projekt i na jakich gadżetach ma się znaleźć.

 • 2

  Wycena

  W odpowiedzi otrzymasz od nas wszelkie niezbędne informacje, m.in. wycenę i przewidywany czas realizacji Twojego zamówienia.

 • 3

  Akceptacja

  Jeżeli nasze warunki są dla Ciebie odpowiednie, otrzymasz od nas fakturę (VAT zw.), a po jej opłaceniu przystąpimy do realizacji.

 • 4

  Projektowanie

  W uzgodnionym terminie otrzymasz od nas wstępny projekt na który - w razie konieczności - nanosimy bezpłatnie do 3 poprawek według Twoich wytycznych.

 • 5

  Finalizacja

  Wysyłamy do Ciebie - na podany adres e-mail - pliki we wszystkich najpopularniejszych formatach (w zależności od tego w jaki sposób wykonywany był projekt). Opcjonalnie możemy również nadrukować wykonany projekt na wybrane przez Ciebie gadżety reklamowe (otrzymasz wtedy 10% zniżki od standardowego cennika).

Co możemy dla Ciebie zaprojektować?

Sprawdź, jakie projekty możemy dla Ciebie wykonać, ale pamiętaj - nie ograniczamy się tylko do poniższej listy. Potrzebujesz czegoś innego? Śmiało - skontaktuj się z nami.

Logo

Identyfikacja wizualna firmy, marki lub produktu jest jednym z kluczowych aspektów działalności. Dobrze przemyślany i zaprojektowany znak graficzny, może być jednym z kluczy do odniesienia sukcesu, bo przecież kto z nas nie kojarzy takich znaków jak Coca-Cola, Pepsi, czy Windows. Każdy tworzony przez nas projekt jest unikatowy i dostosowany do Twojej oferty produktowej.

Wizytówki

Wyobrażasz sobie, że jesteś na ważnym spotkaniu i chcesz kontynuować właśnie nawiązane znajomości? Albo przez przypadek w rozmowie z nowo poznaną osobą okazuje się, że jest zainteresowana ofertą Twojej firmy? Co robisz? Oczywiście dajesz wizytówkę! Nie masz wizytówki? Napisz jaki masz pomysł, a jeśli nie masz pomysłu - zaprojektujemy coś dla Ciebie.

Ulotki i plakaty

Jeśli chcesz wyjść ze swoim biznesem bądź organizowanym wydarzeniem poza sieć internetową, ulotki będą podstawą marketingu. Niewielka forma, mała objętość tekstowa, alternatywa dla plakatów i broszur. To też kolejny sposób na zwiększenie rozpoznawalności Twojej firmy, produktu lub marki.

Zamieść na swojej ulotce informacje kulturalne, turystyczne lub asortyment towarów/usług, a nawet prospekty handlowe opisujące pojedynczy produkt lub Twoją ofertę. Wszystko to oprawimy w czytelną i przejrzystą formę graficzną, dzięki której Twój klient szybko zapozna się z najważniejszymi informacjami, jakie chcesz mu przekazać. Potrzebujesz większy format? Przygotujemy dla Ciebie również projekt plakatu, a nawet rollupu w dowolnych rozmiarach.

Banery, ikony oraz grafiki do mediów społecznościowych

Jeśli chcesz promować swoją ofertę lub produkt - z banerem pójdzie Ci znacznie łatwiej. Może on prowadzić do strony lub konkretnego produktu, który akurat chcesz odpowiednio wypromować, a także oferty - którą jest przez Ciebie aktualnie rozwijana.

Dlatego też oferujemy Ci przygotowanie unikatowej grafiki, która wyróżni się na stronie swoim oryginalnym wyglądem, wzbudzi zainteresowanie i przyciągnie wzrok. Jeżeli chcesz wzbogacić swoją stronę WWW o nowe ikonki (np. do menu, bądź social media) lub potrzebujesz do niej nowych elementów, również przygotujemy je dla Ciebie.

Cennik, brief, e-book, katalog

Po wcześniejszym otrzymaniu przez Ciebie gotowych treści, stworzymy dla Ciebie czytelny, elegancki cennik, brief, papier firmowy, a także e-book lub katalog, który z pewnością zrobi wrażenie na Twoich potencjalnych klientach.

... ale to nie wszystko

Potrzebujesz projektu innego elementu? Napisz do nas, poinformuj nas czego konkretnie potrzebujesz, a my zadbamy o to, żeby projekt spełnił wszystkie Twoje oczekiwania i został zrealizowany w możliwie jak najkrótszym czasie.