O nas

Chcesz skutecznie promować siebie, swoją firmę, produkt lub markę? Jesteś w idealnym miejscu. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu znakowania gadżetów reklamowych, takich jak: przypinki, koszulki męskie i damskie, kubki, poduszki, wizytówki metalowe, podkładki pod mysz, puzzle. Jeżeli potrzebujesz innego gadżetu – nie ma problemu! Napisz do nas, a my przedstawimy Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Oferujemy również dodatkowe usługi z zakresu projektowania nadruków na dowolnie wybrany przez Ciebie gadżet reklamowy – nawet taki, który nie znajduje się w naszej ofercie. Jeżeli nie posiadasz swojego projektu z przyjemnością wykonamy go dla Ciebie według Twoich wstępnych wytycznych.

Pomagamy również w zbudowaniu od podstaw własnej marki odzieżowej lub dowolnej marki z indywidualnie wybranymi przez Ciebie gadżetami. Wykonamy dla Ciebie, m.in.: logo, projekty nadruków, metki, wybierzemy optymalną technikę nadruku, a na koniec wykonamy dla Ciebie finalne produkty. Zapewniamy również profesjonalny sklep internetowy zintegrowany z systemem płatności, aby Twoi klienci mogli w prosty sposób dokonywać w nim zakupów.