Jak długo trwa proces realizacji zamówienia?

Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od ilości zamówionych sztuk lub zestawów. Nie przekracza on jednak 5 dni roboczych + czas potrzebny na dostawę. Chyba, że Twoje zamówienie będzie od nas wymagało opróżnienia połowy magazynu, wtedy czas może się wydłużyć :-) Aby dowiedzieć się jak długo potrwa wykonanie Twojego zamówienia - napisz do nas.

Czy muszę posiadać firmę, aby złożyć zamówienie?

Nie, nie jest to konieczne. Realizujemy zamówienia również dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.

Czy ceny przedstawione na podstronach z produktami podlegają negocjacji?

Oczywiście! W zależności od Twojego zamówienia jesteśmy w stanie tak dopasować jego cenę, aby była korzystna dla obu stron. Napisz do nas, a na pewno wspólnie stworzymy korzystną dla Ciebie ofertę.

Jakie są możliwe formy płatności?

W przypadku indywidualnego zamówienia klient dokonuje płatności poprzez przelew na wskazane na fakturze (VAT zw.) konto bankowe. Jeżeli zamówienie zostaje realizowane przez nasz sklep online, wtedy płatności za zamówienie można dokonać np. poprzez płatności elektroniczne (np. szybki przelew online, BLIK, płatność kartą) korzystając z systemu Przelewy24.

Jaka będzie najlepsza metoda druku mojego zamówienia?

Metodę druku zamówienia dobieramy na podstawie zamawianego przez klienta produktu oraz samego nadruku (np. ilości kolorów, które się na nim znajdują). Po wstępnym ustaleniu metody druku, przedstawiamy klientowi naszą propozycję. Jeżeli natomiast zamawiasz produkt w naszym sklepie online, najlepsza metoda druku dla danego produktu jest już dobrana.

Czy wysyłacie zamówienia za granicę?

Tak, obecnie obsługujemy następujące kraje: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Słowacja, Węgry, Wielka Brytania. Koszt wysyłki do każdego z nich, to 85 złotych. Niemniej jednak, fakturę wystawiamy tylko i wyłącznie dla firm zarejestrowanych w Polsce.

Czy mogę zaprojektować nadruk we własnym zakresie?

Jak najbardziej. Jeżeli chcesz zaprojektować nadruk samodzielnie - np. w programie Adobe Photoshop - na podstronie każdego z naszych produktów znajdziesz wytyczne, które należy zastosować na etapie jego tworzenia. Możesz również skorzystać z nowoczesnego edytora w naszym sklepie online i stworzyć własny nadruk korzystając z tysięcy gotowych, darmowych szablonów.

Jakie są koszty dostawy?

Wszystkie zamówienia wysyłane są przez nas kurierem Pocztex Kurier 48 (15,00 zł), przez Paczkomaty InPost (13,82 zł) lub do Punktów Odbioru Poczta Polska, Żabka, Biedronka, Carrefour, Freshmarket, Orlen, RUCH (11,95 zł).