FAQ

Zobacz o co najczęściej pytają nasi klienci.

Jaka będzie najlepsza metoda druku mojego zamówienia?

Metodę druku zamówienia dobieramy na podstawie zamawianego przez klienta produktu oraz samego nadruku (np. ilości kolorów, które się na nim znajdują). Po wstępnym ustaleniu metody druku, przedstawiamy klientowi naszą propozycję.

Jakie są dokładne wymiary poszczególnych produktów?

Na życzenie klienta możemy udostępnić pełne i dokładne wymiary wszystkich naszych produktów.

Czy muszę posiadać firmę, aby złożyć zamówienie?

Nie, nie jest to konieczne. Realizujemy zamówienia również dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.

Jakie są możliwe formy płatności?

Płatności za zamówienie klient dokonuje poprzez przelew na wskazane w fakturze konto bankowe.

Czy istnieje możliwość obejrzenia pierwszej wyprodukowanej sztuki przed realizacją pełnego zamówienia?

Oczywiście, że tak! Zawsze przed realizacją pełnego zamówienia wysyłamy do klienta zdjęcie pierwszej wyprodukowanej sztuki, aby klient - w razie chęci wprowadzenia zmian - mógł takowych dokonać.

Jakie są koszty dostawy?

Wszystkie zamówienia wysyłane są przez nas kurierem, a koszt dostawy, to 15 złotych.

Czy realizujecie zamówienia na pojedyncze produkty?

Oczywiście. Jeżeli produkt sprzedawany jest "na sztuki", możesz bez problemu zamówić jedną sztukę. Jeżeli sprzedawany jest "na zestawy", możesz w każdej chwili zamówić jeden zestaw.

Czy ceny przedstawione na podstronach z produktami podlegają negocjacji?

Oczywiście! W zależności od Twojego zamówienia jesteśmy w stanie tak dopasować jego cenę, aby była korzystna dla obu stron. Napisz do nas, a na pewno wspólnie stworzymy korzystną dla Ciebie ofertę.

Jak długo trwa proces realizacji zamówienia?

Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od ilości zamówionych sztuk lub zestawów. Nie przekracza on jednak 3-5 dni roboczych + czas potrzebny na dostawę. Przypinki do 5000 sztuk i wizytówki do 500 sztuk możemy zrealizować nawet w jeden dzień roboczy + czas potrzebny na dostawę. Chyba, że Twoje zamówienie będzie od nas wymagało opróżnienia połowy magazynu, wtedy czas może się wydłużyć :-) Aby dowiedzieć się jak długo potrwa wykonanie Twojego zamówienia - napisz do nas.